HAKKIMIZDA

     Türkiye'de sektörler gün geçtikçe gelişiyor ve büyüyor. Bilişim sektörü de bu büyüme ve gelişmeden nasibini alıyor. Hatta yapılan araştırmalara göre en hızlı gelişen sektörlerin başında bilişim sektörü geliyor. Kendinize kısa bir zaman ayırıp birazcık düşünürseniz bilgisayarın girmediği bir iş kolu olmadığını göreceksiniz. Nerdeyse her işyerinde ve evde en az 1 tane bilgisayar var. Bu da bilişim sektörünün ne kadar geniş bir kitleye yayıldığını gösteriyor.

     Günümüzde her şeyin dijitalleşmesi ve akıllı cihazların hayatımızda önemli yer işgal etmeye başlaması bilgi teknolojilerinin önemini artırmış, bu alanda yetişmiş eleman ihtiyacını da aynı ölçüde gündeme getirmiştir.

     Beşiktaş Bilgi Merkezi, uzun yılların verdiği deneyimle uygulamaya yönelik eğitim vererek klasik bilgisayar kursu imajını yıkmayı başarmıştır. İş tecrübesi ve piyasa deneyimi olan profesyonel eğitmenlerce, iş hayatına yönelik olarak verilen eğitimlerle, öğrencilerin çalışma ortamına uyum sağlamaları amaçlanmış ve başarılı olunmuştur.

     Beşiktaş Bilgi Merkezi aynı zamanda yetişmiş eleman arayan işverenlerle iş arayan kursiyerlerin buluşma noktası olmuştur. Ayrıca işe yerleştirilen elemanlar ve işverenlerle kurs sonunda da irtibat kesilmemiş, eksiklikler tespit edilip, eğitim müfredat ve uygulamaları sürekli güncellenmiştir.